26 лютого – презентація проекту Національного галузевого партнерства у легкій промисловості «Fashion Globus Ukraine» щодо профорієнтації та підготовки кваліфікованих кадрів для легкої промисловості

25.02.2016

26 лютого 2016року об 11.00 в Київському Палаці дітей та юнацтва (вул. І. Мазепи, 13) відбудеться прес-конференція на тему «Нелегкий прорив легкої промисловості України», виставка та покази мод.

Організатор проекту — Національне галузеве партнерство у легкій промисловості «Fashion Globus Ukraine» за підтримки Міністерства освіти й науки України, Міністерства культури України.

Запрошені учасники прес-конференції:

Голда Виноградська – Президент національного галузевого партнерства у легкій промисловості Fashion Globus Ukraine, Віце-президент Конфедерації дизайнерів та стилістів України;

Ірина Данилевська – організатор Ukrainian Fashion Week;

Павло Хобзей — заступник Міністра освіти та науки України

Наталія Нікольська — заступник Міністра економіки України;

Оксана Фурса — Президент Конфедерації дизайнерів України.

У програмі проекту «Нелегкий прорив легкої промисловості України»

1.  Конкурс настворення колекцій між 37-ма швейними училищами з усієї України. Колекції створюються за допомогою тренерів-дизайнерів для підприємств-виробників для подальшого масового впровадження у виробництво.

В журі конкурсу – відомі українські дизайнери Серж Смолін та Іван Фролов, режисер-постановник Ukrainian Fashion Week Валерій Топал, а також виробники та постачальники одягу та взуття.

2. Виставка швейних учбових закладів як профорієнтація для школярів та їх батьків.

В рамках проекту вперше для роботодавців створено Каталог учбових закладів України, які готують кадри для швейної галузі.

У програмі також візьмуть участь засновник компанії «Текстиль-Контакт» та Ukrainian Fashion Week Олександр Соколовський, виконавчий директор «Урлегпром» Тетяна Ізовіт, директор виставки «Київфешн» Яна Чернявська, засновники Mercedes-Benz Fashion Week, дизайнери, виробники одягу та взуття.

Партнери: Компанія «Текстиль-Контакт»; Компанія ВЕЛТЕКС; Компанія ESTELL

Телефон для акредитації ЗМІ:  097 906-53-31, Олена.